Новости → 2019 → 2019-08 → Награждение сотрудников компании "Жилстрой-2" ко Дню строителя Украины

Награждение сотрудников компании "Жилстрой-2" ко Дню строителя Украины

В преддверии дня строителя, коллектив ОДО «Жилстрой-2» чествовал своих лучших сотрудников. За добросовестный труд, высокий профессионализм более восьмидесяти человек награждены почетными грамотами и отмечены благодарностями. Компания "Жилстрой-2" гордится каждым сотрудником нашего коллектива, совместно с которыми мы делаем наш город лучше.

 

-       Грамотою Харьківської обласної державної адміністрації

Шушкевич Олену Олександрівну – машиніста крану баштового 6 розряду виробничо-компектувального центру

-       Почесною грамотою Харківської  Обласної ради

Саксіна Геннадія Костянтиновича - електромонтажника силових мереж та електроустаткування 5 розряду електромонтажної дільниці

-       Почесною грамотою виконкому Харківської міської ради

Шкаляра Євгена Володимировича - муляра бригади мулярів 5 розряду будівельно-монтажного управління №25

Лутчину Ріту Георгіївну -      маляра 5 розряду будівельно-монтажного управління №22

Клипу Івана Івановича – головного інженера виробничо-комплектувального центру

-       Подякою голови Харківської міської ради

Островерха Вячеслава Олександровича - муляра бригади мулярів 5 розряду будівельно-монтажного управління №21

-       Почесною грамотою Департаменту будівництва та шляхового господарства

Сухарєва Сергія Миколайовича  – електрозварника ручного зварювання 5 розряду дорожньої дільниці

Рябуха Юрія Андрійовича  – машиніста екскаватора 4 розряду дорожньої дільниці

Шабанову Ганну Іванівну  – провідного інженера групи конструкторів архітектурно – будівельного відділу

 Кравченка Віталія Петровича – аккумуляторника 5 розряду виробничо-комплектувального центру

-       Почесною Грамотою  Української державної будівельної корпорації „Укрбуд”

Башук Михайла Олексійовича – монтажника санітарно-технічних систем та устаткування 6 розряду сантехнічної дільниці

Ус Наталію Іванівну – заступника головного бухгалтера

Запорожського Дмитра Івановича – виконавця робіт дорожньої дільниці

Островерхова Андрія Семеновича – рамника 5 розряду столярного цеху  виробничо-комплектувального центру

Гафюка Василя Григоровича – тесляра 5 розряду будівельно-монтажного управління №25

-       Почесною грамотою Конфедерації будівельників України

  Добромірову Валентину Вячеславівну -  провідного інженера технічного відділу

Кульбачного Андрія Олександровича - тесляра 5 розряду будівельно-монтажного управління №22

Мерц Руслана Райнгольдовича -  майстера будівельних та монтажних робіт будівельно- монтажного управління №21

Путятіна Олександра Володимировича - слюсаря будівельного 5 розряду виробничо-комплектувального центру   

-       Орденом “За розбудову України

Куйчієва Рамазана Курбановича -  монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 5 розряду управління начальника робіт №427

-       Грамотою Будівельної  палати України

 Кузіна Дмитра Дмитровича – старшого виконавця робіт будівельно-монтажного управління №25

  Толстого Олександра Вікторовича – електромонтажника силових мереж та електроустаткування 4 розряду електромонтажної дільниці

  Кузьміна Сергія Олександровича – електрозварника ручного зварювання 5 розряду будівельно-монтажного управління №21

  Гнілокозову Ольгу Дмитрівну – провідного юрисконсульта

  Калмикова Миколу Миколайовича – різальника металу на ножицях і пресах виробничо-комплектувального центру

-        Почесною грамотою адміністрації Шевченківської районної Харківської міської ради

Марюха Геннадія Анатолійовича - електромонтажника силових мереж та електроустаткування 4 розряду електромонтажної дільниці

Бабкова Олександра Леонідовича - електромонтера з ремонту та обслуговуванню електроустаткування 5 розряду будівельно-монтажного управління №21

Переверзєву Світлану Миколаївну - начальника виробничого відділу

Суботу Олену Миколаївну - провідного бухгалтера 

Місюк Ганну Борисівну - провідного менеджера зі збуту відділу продаж

Сербіну Анастасію Сергіївну - інженера 1 категорії архітектурно-будівельного відділу

Самотоя Владислава Олеговича - машиніста бетонозмішувача пересувного 5 розряду виробничо-комплектувального центру

-       Почесною грамотою Асоціації «Регіональне будівництво»

  Оксентюк Світлану Іванівну – маляра 5 розряду будівельно-монтажного управління №22

  Очеретька Сергія Григоровича – муляра 5 розряду бригади мулярів управління начальника робіт №427

Зінченка Павла Володимировича – електромонтажника силових мереж та електрообладнання 3 розряду електромонтажної дільниці

  Дерека Андрія Миколайовича – монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 5 розряду будівельно-монтажного управління №21

  Слісаренка Романа Миколайовича – монтажника санітарно-технічних систем і устаткування 4 розряду сантехнічної дільниці

  Горобченка Бориса Михайловича – електрозварника ручного  зварювання 6 розряду виробничо-комплектувального центру

-       Почесною Грамотою Спілки підприємців Харківської області

  Довгополого Олексія Леонідовича - монтажника санітарно-технічних систем і устаткування  3 розряду  сантехнічної дільниці

  Бондаренко Тетяну Олексіївну – провідного інженера архітектурно-будівельного відділу

  Коваленка Олександра Івановича  -          машиніста бетонозмішувача пересувного 5 розряду виробничо-комплектувального центру

-       Нагрудним знаком «Почесний робітник ТДВ «Житлобуд-2»

 Ісачкову Любов Петрівну- прибиральника службових приміщень

  Звереву Олену Борисівну - інженера 1 категорії з комплектації устаткування і матеріалами виробничо-комплектувального центру

  Кізілову Людмилу Миколаївну -  штукатура 5 розряда БМУ-22

  Тимофєєву Тетяну Михайлівну - штукатура 5 розряда      БМУ-22      

-       Почесною грамотою ТДВ «Житлобуд-2» 

Нежуріна  Антон Миколайовича - майстера будівельних та монтажних робіт будівельно-монтажного управління №24

Нежуріна Миколу Івановича - електрозварника ручного зварювання 5 розряду будівельно-монтажного управління №24

Роговець Олександра Олексійовича -  монтажника з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 5 розряду будівельно-монтажного управління №24

Якімчика Олександра Олександровича - бетоняра 5 розряду будівельно-монтажного управління №24

Антонічука Олександра Володимировича - майстра будівельних та монтажних робіт будівельно-монтажного управління №25 

Глушкова Віталія Васильовича - муляра 4 розряду бригади мулярів будівельно-монтажного управління №25

Івахно Тетяну Володимирівну – провідного інженера відділу організації праці та заробітної плати

Цимбал Павла В'ячеславовича - монтажника гіпсокартонних конструкцій 5 розряду будівельно-монтажного  управління №22

Воловецького Івана Михайловича - монтажника  з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій 4 розряду будівельно-монтажного управління №21 

Гуртовенка Володимира Вікторовича - муляра 5 розряду бригади мулярів будівельно-монтажного управління №21

Скляра Тараса Олександровича - електрозварника ручного зварювання 5 розряду      управління начальника робіт №427

Прикорень Андрія Олексійовича - електрозварника ручного зварювання 5 розряду управління начальника робіт №427     

 Піднебенного Олександра Костянтиновича - виконавця робіт управління начальника робіт №427

  Поліванова Ігора Сергійовича - електромонтажника силових мереж та електроустаткування 4 розряду електромонтажної дільниці

Занька Олександра Анатолійовича - слюсара-сантехніка 4 розряду сантехнічної дільниці

Мазура Андрія Михайловича - монтажника санітарно-технічних систем і устаткування 5 розряду      сантехнічної дільниці   

Повелицю Валерію Сергіївну - інженера з проектно-кошторисної роботи 2 категорії відділу капітального будівництва     

Матвієнко Сергія Володимировича – спеціаліста по технадзору

Золотухіна Дмитра Олександровича - підсобний робітника 2 розряду дорожньої дільниці

Рябушка Івана Сергійовича - монтажника зовнішніх трубопроводів 3 розряду дорожньої дільниці       

 Бондар Олену Григорівну – провідного інженера з проектно-коштористої роботи  архітектурно-будівельного відділу   

Шелєпову Вікторію Василівну - інспектора з кадрів       

Обухова Сергія Івановича -   інженера-енергетика служби головного енергетика         

Бойка Івана Володимировича - електромонтера з ремонту та обслуговуванню електроустаткування  4 розряду   служби головного енергетика

Леусенка Максима Ігоровича - інженера-технолога   лабораторії з контролю виробництва

Гладкий Анатолія Володимировича - геодезиста геодезичної служби

Применко Аліну Володимирівну - інженера групи випуску та оформлення проектів     архітектурно-будівельного відділу  

Іванову Людмилу Анатолівну - провідного інженера архітектурно-будівельного відділу     

Новицького Олександра Сергійовича - провідного інженера    групи конструкторів

Шумілову Інну Ігорівну - інженера 1 категорії  групи конструкторів

Костюкова Дмитра Дмитровича -  вантажника  виробничо-комплектувального центру

Черняєва Івана Олександровича - електрозварника ручного зварювання 6 розряду виробничо-комплектувального центру

Коника Володимира Михайловича - слюсара будівельного 5 розряду виробничо-комплектувального центру

Петрова  Анатолія Петровича - оператора газової котельні виробничо-комплектувального центру                           

Озерова  Юрія Васильовича - машиніста крана баштового 5 розряду виробничо-комплектувального центру                       

Карастоянова  Григорія Миколайовича - водія автотранс-портних засобів 1 класу виробничо-комплектувального центру             

Абаншина Сергія Олександровича - водій автотранспортних засобів 2 класу виробничо-комплектувального центру                                           

 Калініч Олександра Володимировича - електрозварник ручного зварювання 5 розряду будівельно-монтажного управління №25

Оставьте номер

и мы перезвоним!

Ваше сообщение,

успешно отправлено!